1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu /podanych w umowie/gromadzonych na etapie rejestracji w systemie jest SZYMACHA S.C. Centrum Usług Motoryzacyjnych, ul. Maratońska 111, 94-007 Łódź, NIP: 7272316264 zwany dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres siedziby firmy lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja umowy pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: "Umową", dla której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.
  3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.
  4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.
  5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 1 roku od dnia rozwiązania Umowy chyba, że odrębne przepisy stanowią inaczej.
  6. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych innym podmiotom ani do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych.
  7. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych.
  8. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Kontakt


CENTRUM USŁUG MOTORYZACYJNYCH
Łódź, Maratońska 111
tel. 42 636 26 06
biuro@szymacha.pl

Godziny pracy

Biuro i serwis
pn. - pt.  8.00 - 17.00 
Salon samochodów używanych
pn. - pt.  8.00 - 17.00 
Stacja kontroli pojazdów
pn. - pt.  7.00 - 20.00 
sobota 8.00 - 13.00

Autoryzowane marki

  • kia
  • SsangYong
  • tata